20170704_102315

izmir kare ahşap saksı bitkili

Ahşap kare saksı boş

Kare Ahşap Saksı Teak Boyalı

İzmir kare ahşap ve çiçeklik ürünlerimiz 50x50x50 ebatlarında olup çiçekli ve çiçeksiz olarak sunulmaktadır. Ahşap Saksılarımızın iç yüzeyleri mebran ile yalıtım yapılmaktadır.  İsteğe bağlı olarak özel boyut ve renk seçenekleri ile üretilebilmektedir. İç ve dış mekanlarınız da güvenle kullanabilirsiniz.

Ender Peyzaj olarak Teak boyalı ve farklı renk seçenekleri ile farklı ebatlarda üretim seçeneklerimiz bulunmaktadır. Kafe, restorant, ev ve ofislerinizin balkon ve teraslarında kullanmak istediğiniz ahşap saksılar için bitki, toprak gübre ve dekoratif malzemeleri iş yerimizden temin edebilir; tanzim edebilir, dilerseniz taşıma ve uygulama konusunda personelimizden destek alabilirsiniz. İzmir ahşap saksı ve çiçeklik modellerimizin tamamını görmek için ahşap saksılar bölümümüzü inceleyin.

ÜRÜNLERİMİZİ SİPARİŞ ETMEK İÇİN AŞAĞIDAKİ LİNKLERİ KULLANABİLİR, WHATSAPP İLETİŞİM VE DESTEK HATTIMIZDAN ÜRÜNLER İLE İLGİLİ BİLGİ EDİNEBİLİRSİNİZ.

Online siparişleriniz için www.bodurbitki.com web sitemizi kullanabilir, güvenli alışveriş sistemimizi kullanabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın